fot. PAP

Toruński protest przeciwko nieudolności PKW

Dziś o godz. 15:00 przed siedzibą Urzędu Marszałkowskiego przy Placu Teatralnym 2 w Toruniu, odbędzie się protest przeciwko ostatnim wydarzeniom związanym z przebiegiem wyborów samorządowych i nieudolnością Państwowej Komisji Wyborczej.

Manifestacja została zgłoszona w Urzędzie Miasta i jest legalna. Organizatorem protestu jest Ruch Narodowy z województwa kujawsko-pomorskiego.

Manifestacja  ma charakter otwarty. Zaproszeni są przedstawiciele wszystkich środowisk społecznych i politycznych, a przede wszystkim mieszkańcy Torunia, którzy mają wątpliwości co do prawidłowości przeprowadzonych wyborów.

Organizatorzy również proszą o  kontakt wszystkie osoby, które były świadkami wszelkich nieprawidłowości wyborczych w województwie kujawsko-pomorskim.

Podobny protest pod hasłem – Stop Manipulacjom Wyborczym odbył się w sobotę m.in. w Bydgoszczy, we Wrocławiu, Dublinie i Wiedniu.

Podobne manifestacje odbędą się w Białymstoku, Częstochowie, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Elblągu, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Legnicy, Lublinie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Kołobrzegu.

Bliższe informacje na stronie internetowej: polskaniepodlegla.pl

RIRM

drukuj