Tajlandia: Dwóch kolejnych chłopców uratowano z zalanej jaskini

W poniedziałek po południu, drugiego dnia akcji ratunkowej, na powierzchnię wydobyto szóstego i siódmego chłopca z zalanej jaskini w północnej Tajlandii – podaje agencja Reutera, powołując się na świadka. W jaskini pozostaje sześć osób.

Reuters podaje, że dwaj chłopcy zostali wyniesieni z jaskini na noszach.

Wcześniej w poniedziałek z jaskini wydobyto jedną osobę, którą przeniesiono na noszach do karetki. W niedzielę na powierzchnię wydobyto czterech chłopców.

12 chłopców w wieku od 11 do 16 lat z jednej drużyny piłkarskiej i ich 25-letni trener weszli do jaskini Tham Luang Nang Non w prowincji Chiang Rai na północy Tajlandii 23 czerwca.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl