fot. twitter.com

T. Poręba: PiS dotrzymuje słowa i realizuje obietnice

Prawo i Sprawiedliwość dotrzymuje słowa i realizuje obietnice; PO-PSL zwodzą Polaków, nie są wiarygodni – ocenił szef sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba.

Polityk na konferencji prasowej zwrócił uwagę, że od kilku dni lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna „obiecuje Polakom po raz kolejny dziesiątki nowych rzeczy”.

W tym kontekście Tomasz Poręba wskazał, jak wyglądały rządy PO-PSL w obszarze dotrzymywania obietnic dotyczących bezpieczeństwa.

– Każdy Polak chce się czuć bezpiecznie, każdy Polak w swojej gminie, powiecie, województwie, państwie chce mieć poczucie bezpieczeństwa. (…) Co robiła PO w latach 2008-2015 – PO i PSL, bo przecież to była koalicja wyborcza. Otóż drodzy Państwo w latach 2008-2015 zlikwidowano za rządów PO-PSL aż 477 posterunków policji – powiedział Tomasz Zaręba.

Polityk PiS odniósł się też do działalności polityków PSL, wskazując że przedstawiciele ludowców wielokrotnie zapewniali, iż to nie oni są odpowiedzialni za prywatyzację polskich firm. Zaznaczył, że PSL sprywatyzowało „co najmniej kilkaset spółek skarbu państwa”. Tomasz Poręba zapowiedział jednocześnie że w najbliższych dniach PiS będzie organizować konferencje prasowe, na których będzie prezentować przykłady polityki Platformy i PSL – zwijania i wyprzedawania Polski.

RIRM

drukuj