fot. PAP/EPA

Szwecja: dwóch nastolatków aresztowanych w związku z morderstwem Polaka

Sąd aresztował dwóch nastolatków w związku z morderstwem Polaka w Szwecji. Prokuratura zarzuca im ukrywanie osoby, która oddała śmiertelny strzał do mężczyzny.

Dwaj aresztowani nastolatkowie byli w grupie 3-4 osób, która w środę zatrzymała Polaka odprowadzającego na basen swego 12-letniego syna. Ktoś z tej grupy oddał do mężczyzny śmiertelny strzał. Policja nie wie, kto.

Aresztowani nastolatkowe zostali zatrzymani w sobotę. Prokuratura zarzuca im ukrywanie osoby, która oddała strzał. Młodzi mężczyźni, którzy trafili do aresztu mają arabsko brzmiące imiona – Nasim i Yassin. Są obywatelami szwedzkimi.

Szwecja zmaga się narastającym problemem przestępczości. Według raportu policji z lutego w Szwecji 62 tys. osób ma związki z gangami. Policja ukrywa, jakiego pochodzenia są członkowie grup przestępczych.

W szwedzkich miastach na porządku dziennym są napady, strzelaniny, porachunki gangsterskie. W części miast są dzielnice zamieszkałe przez imigrantów, do których policja boi się wejść. Wprowadzana od wielu lat przez lewicę polityka multikulti przynosi dramatyczne skutki dla szwedzkich obywateli.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl