Szczecin: IV Regionalna Konferencja dla Przedsiębiorców i Samorządu Terytorialnego

9 maja 2018 r. w hotelu Radisson Blu w Szczecinie odbędzie się Regionalna Konferencja dla Przedsiębiorców i Samorządu Terytorialnego. To czwarta z cyklu 16 konferencji organizowanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Regionalne Konferencje dla Przedsiębiorców i Samorządu Terytorialnego są platformą wymiany doświadczeń  pomiędzy przedstawicielami lokalnych władz i biznesu. Tworzą płaszczyznę do nawiązywania współpracy, dzięki której samorządowcy będą bardziej przedsiębiorczy, a przedstawiciele biznesu będą w większym stopniu uwzględniali w swojej codziennej działalności element społeczny.

Spotkania mają także na celu przybliżenie uczestnikom możliwości skorzystania na poziomie regionalnym z programów rozwojowych wynikających ze Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Temat panelu dyskusyjnego opolskiej konferencji: Region zachodniopomorski przykładem Współpracy samorządów i przedsiębiorstw w oparciu o Strategię  odpowiedzialnego rozwoju

Regionalne konferencje BGK skierowane są do osób mających wpływ na rozwój gospodarczy regionów, m.in. do przedsiębiorców, przedstawicieli samorządu terytorialnego, przedstawicieli administracji.

Konferencje honorowym patronatem objął prezes Rady Ministrów – Mateusz Morawiecki, a udział w nich wezmą członkowie zarządu BGK oraz wybitni eksperci.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny.

Więcej informacji: http://regionalnekonferencje.bgk.pl/

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl