Konferencja pt. „Tranzycja – zmiana płci czy nowa odsłona ideologicznej rewolucji?”

W Warszawie odbyła się konferencja pod tytułem „Tranzycja – zmiana płci czy nowa odsłona ideologicznej rewolucji?”. Wydarzenie zorganizowało Centrum Życia i Rodziny.

Wśród prelegentów była m.in. małopolska kurator oświaty. Barbara Nowak omówiła wpływ ideologii „trans” na młodzież i polskie placówki edukacyjne. Swoje świadectwo przedstawiła również Magda, która pod wpływem aktywistów i zwolenników ideologii gender dokonała tranzycji i przeszła procedurę tzw. „zmiany płci”.

Uczestnicy konferencji przedstawili też zagadnienie tranzycji w świetle polskiego prawa.

Prezes Centrum Życia i Rodziny, Paweł Ozdoba, powiedział, że młodzież jest coraz bardziej narażona na presję aktywistów propagujących ideologię gender. Dlatego – jak dodał – temat tranzycji jest tak bardzo ważny.

– Tranzycja płci prowadzi do okaleczania ciała. Jest niszczycielską ideologią. Postanowiliśmy poszerzyć wiedzę opinii publicznej na ten temat, ponieważ ideologowie coraz częściej zaglądają do szkół i infekują tymi tematami polską młodzież. Niezbyt często przy udziale świadomości i rozumienia, czym tak naprawdę jest tranzycja, jak poważną konsekwencję w życiu młodego człowieka ona rodzi. Procedura tzw. zmiany płci niszczy ludzką osobowość – podkreślił Paweł Ozdoba.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Radio Maryja i TV Trwam.

RIRM

drukuj