fot. pixabay.com

Synoptyk IMGW: niedziela ciepła i słoneczna

W niedzielę termometry wskażą od 6 do 16 stopni C. Niemal w całym kraju będzie słonecznie, tylko na południowym wschodzie może padać słaby deszcz – poinformowała synoptyk Centralnego Biura Prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Ewa Łapińska.

W niedzielę na przeważającym obszarze kraju będzie słonecznie, tylko na południowym wschodzie zachmurzenie duże i słabe opady deszczu.

Temperatura maksymalna wyniesie od 6 stopni Celsjusza w Suwałkach, 10 w centrum, do 16 stopni na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

https://twitter.com/IMGWmeteo/status/1764250531965407692

W nocy pogodnie na północy i zachodzie. Na południowym wschodzie zachmurzenie będzie duże, mogą wystąpić słabe opady deszczu. Nad ranem na wschodzie możliwy natomiast deszcz ze śniegiem.

Temperatura minimalna od -1 stopnia na północnym wschodzie, 3 w centrum, do 5 na południu. Wiatr słaby, chwilami umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl