Synoptyk IMGW: Ciepło i słonecznie

Będzie dziś słonecznie, tylko na wschodzie więcej chmur i słabe opady deszczu. Termometry wskażą od 6 do 16 stopni C – poinformowała Grażyna Dąbrowska, synoptyk Centralnego Biura Prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

W poniedziałek będzie słonecznie, tylko na wschodzie więcej chmur i słabe opady deszczu. Na północy i zachodzie nad ranem wystąpią mgły.

Temperatura maksymalna od 6 stopni Celsjusza na wybrzeżu, 12 w centrum, do 16 stopni – na południu.

Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i południowy, w Tatrach porywisty.

W nocy na południu i południowym wschodzie będzie pogodnie. Na północy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i tam wystąpią słabe opady deszczu. Na południu możliwe są mgły ograniczające widzialność do 200 metrów.

Temperatura minimalna od 3 stopni Celsjusza na wybrzeżu wschodnim, 5 w centrum i na południowym wschodzie. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl