Suwałki: znaleziono 14-latkę uwięzioną w piwnicy w bloku

14-latka z woj. lubelskiego została znaleziona w piwnicy bloku na osiedlu Północ w Suwałkach, gdzie była więziona. Zatrzymany w tej sprawie jest 18-letni mieszkaniec Suwałk.

Jak poinformowała PAP rzecznik suwalskiej policji Eliza Sawko, w poniedziałek wieczorem mieszkańcy bloku w Suwałkach usłyszeli krzyki w piwnicy. Wezwali policję. Okazało się, że w jednej z piwnic jest uwięziona 14-latka, podopieczna młodzieżowego ośrodka wychowawczego, z którego uciekła.

Policja zatrzymała w tej sprawie 18-latka, którego rodzina użytkuje piwnicę.

Prokurator rejonowa w Suwałkach Izabela Sadowska-Rejterada powiedziała PAP, że trwają czynności w sprawie. Mężczyzna jest zatrzymany na 48 godzin. Prokuratura nie informuje o szczegółach sprawy.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl