Sukces połączenia lotniczego Polska-Izrael

PolskaIzrael to połączenie cieszy się w polskich liniach lotniczych LOT dużą popularnością. W ciągu pierwszych 10 miesięcy tego roku skorzystało z niego blisko 150 tys. pasażerów.

Z Warszawy, Wrocławia, Lublina, Gdańska i Poznania – z tych pięciu polskich miast linie lotnicze LOT transportują pasażerów na lotnisko w Tel Awiwie. Między Polską a Izraelem wykonywanych jest w sumie 19 połączeń tygodniowo. Z danych spółki wynika, że w tym roku na tej trasie przewieziono dwa i pół raza więcej pasażerów niż w 2016 r. Było to ok. 150 tys. pasażerów.

Rozkłady połączeń zostały skonstruowane w ten sposób, aby umożliwić wygodną przesiadkę i krótki czas podróży pasażerom udającym się z Izraela przez Warszawę do Nowego Jorku, Chicago czy Los Angeles. Loty są wykonywane samolotami Boeing 737, jednak od wiosny przyszłego roku będzie można skorzystać z ich nowszej wersji – 737 MAX 8. Izrael znajduje się w czołówce najpopularniejszych kierunków podróży na świecie, a w roku bieżącym także w Polsce. Do końca roku linie lotnicze LOT zakładają, że przewiozą w sumie niemal 7 milionów pasażerów.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl