Straż pożarna: Pod Olsztynem karambol 18 samochodów – 2 osoby ranne

Pod Olsztynem na drodze S51 do szło do karambolu 18 samochodów, w którym ranne zostały 2 osoby. Zostały zabrane do szpitala – podał PAP rzecznik olsztyńskiej policji Sławomir Filipowicz. Służby drogowe ostrzegają, że na drogach Warmii i Mazur panuje gołoledź.

Jak przekazała PAP straż pożarna, na trasie Olsztyn-Olsztynek na wysokości miejscowości Miodówko zderzyło się 18 pojazdów. W zderzeniach dwie osoby zostały ranne – to kobiety w wieku około 30 lat, zostały przewiezione do szpitala.

Policja podaje, że w karambolu najechało na siebie 13 pojazdów – większość to samochody osobowe, ale i trzy ciężarówki oraz radiowóz policyjny.

Według policji, rozbieżność w liczbie aut, które uczestniczyły w karambolu wynika z tego, że kierowcy, których samochody mają niewielkie uszkodzenia już odjechali z tego miejsca. Nie zgłosili stłuczek policjantom.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl