Spotkanie prezydenta z posłami i senatorami PiS-u

Prezydent Andrzej Duda ma się dziś spotkać z posłami i senatorami Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie odbywa się na wniosek parlamentarzystów tej partii. Przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP podkreślają, że prezydent Andrzej Duda jest także gotów spotkać się z przedstawicielami innych ugrupowań obecnych w parlamencie.

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, przewodniczący Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość podkreśla, że jest to spotkanie noworoczne.

To jest towarzyskie, noworoczne spotkanie. Za czasów śp. Lecha Kaczyńskiego była taka tradycja, że spotykaliśmy się z prezydentem w Pałacu Prezydenckim na godzinę czy dwie godziny, tak bardziej towarzysko i noworocznie – zaznacza Ryszard Terlecki.

Spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy i polityków PiS-u ma się odbyć wieczorem. Najprawdopodobniej weźmie w nim udział prezes partii Jarosław Kaczyński.

 

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl