Specjalny Mały Feniks 2015 dla WSKSiM

WSKSiM otrzymała prestiżową nagrodę Specjalnego Małego Feniksa 2015. To nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich. Jest ona przyznawana osobom i instytucjom, które przyczyniły się do promowania w mediach wartości chrześcijańskich.

Ogłoszenie tegorocznych zwycięzców odbyło się podczas otwarcia XXI Targów Wydawców Katolickich.

Ks. Roman Szpakowski, prezes Stowarzyszenie Wydawców Katolickich podkreśla, że nagroda przyznana została za formację, profesjonalność i rzetelność w kształceniu ludzi mediów i promowanie w mediach wartości katolickich.

– W tym roku zostały przyznane dwa Małe Feniksy Specjalne dla WSKSiM i dla Salezjańskiej Organizacji Europa Północno-Środkowa za wdrażanie wartości katolickich w dziedzinie wychowania poprzez szkoły promujące te wartości. WSKSiM przygotowuje redaktorów na bazie katolickiej i patriotycznej – powiedział ks. Roman Szpakowski.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 18 kwietnia w Bazylice Serca Jezusowego w Warszawie podczas uroczystego koncertu Chóru Papieskiego Kaplicy Sykstyńskiej.

 

 

RIRM/TV Trwam News

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl