fot. https://gitd.gov.pl/

Specjalistyczny samochód trafił do małopolskich ITD

Do małopolskich Inspektorów Transportu Drogowego trafił specjalistyczny samochód. W uroczystości przekazania maszyny wzięli dziś udział m.in. Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur oraz lokalne władze. Zakup pojazdu sfinansował wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Jak podkreślał na konferencji Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, nowy specjalistyczny samochód sprawi, że praca inspektorów będzie jeszcze bardziej skuteczna.

Małopolska inspekcja skutecznie walczy z różnymi patologiami na polskich drogach, dba o bezpieczeństwo, o przestrzeganie zasad uczciwej konkurencji i na pewno ten specjalistyczny samochód będzie pomagał w skutecznej eliminacji wszelkich nieprawidłowości, które na co dzień są wykrywane – dodał.

W ubiegłym roku do wszystkich wojewódzkich inspektoratów przekazano 64 specjalistyczne pojazdy zakupione z unijnych funduszy. Wkrótce pojawi się też 16 specjalistycznych mobilnych jednostek diagnostycznych, za pomocą których inspektorzy będą mogli precyzyjnie sprawdzać stan techniczny pojazdów na polskich drogach.

RIRM

 

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl