Solidarni 2010 żądają odwołania członków PKW

Odwołania wszystkich członków Państwowej Komisji Wyborczej domagają się członkowie stowarzyszenia Solidarni 2010.

Powód? Komisja podczas ostatnich wyborów korzystała przy podliczaniu głosów z rosyjskich serwerów, dodatkowo szkoliła się w Moskwie.

Dziś i w niedzielę Solidarni będą manifestować na Placu Zamkowym w Warszawie. Dwudniowa pikieta wolności rozpocznie się o godz. 18.00. Pikieta ma na celu zamanifestowanie dezaprobaty wobec działań szeroko pojętej władzy, a przede wszystkim Rządu i Prezydenta RP.

– Będziemy się upominać o suwerenność Polski, o rzeczy najważniejsze dla nas czyli niezależność, niepodległość. Będziemy żądać ustąpienia całej Państwowej Komisji Wyborczej za ruskie serwery i za szkolenia w Rosji. To jest niedopuszczalne, żeby komisja wyborcza szkoliła się u ludzi, którzy słyną z fałszerstw wyborczych – powiedziała Ewa Stankiewicz prezes Stowarzyszenia.

Udział w pikiecie w charakterze gości zapowiedzieli działacze związkowi i niepodległościowi, politycy, naukowcy i dziennikarze, a wśród nich: Andrzej Gwiazda, Antoni Macierewicz czy Cezary Gmyz.

Podczas manifestacji zbierane będą także podpisy w obronie TV Trwam, której KRRiT nie przyznała miejsca na cyfrowym multipleksie.

RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl