fot. https://twitter.com/Straz_Graniczna

SG: Ponad trzy miliony uchodźców z Ukrainy wjechało do Polski od początku wojny

Od początku wojny funkcjonariusze Straży Granicznej odprawili w przejściach granicznych z Ukrainy do Polski 3,163 mln osób – poinformowała dziś Straż Graniczna. Ostatniej doby do naszego kraju z Ukrainy przyjechało 25 tysięcy osób.

Od 24 lutego funkcjonariusze SG odprawili w przejściach granicznych na kierunku z Ukrainy do Polski 3,163 mln osób – podała na Twitterze Straż Graniczna. Jak dodano, w środę do Polski wjechało 25 tys. osób, a dziś do godz. 7 7,1 tys. osób.

Straż Graniczna poinformowała ponadto, że ostatniej doby z Polski na Ukrainę odprawiono 17,6 tys. osób. Od 24.02 na Ukrainę z Polski wyjechało 1,047 mln osób.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl