S. Kaleta: 12 października o godz. 20.30 debata kandydatów na prezydenta stolicy

Wszystkie sztaby wyborczej zgodziły się, aby debata kandydatów na prezydenta Warszawy odbyła się 12 października o godz. 20.30; producentem sygnału będzie TVP, wszyscy kandydaci będą odpowiadać na te same pytania – poinformował PAP Sebastian Kaleta reprezentujący sztab kandydata ZP Patryka Jakiego.

We wtorek odbyło się kolejne spotkanie sztabów wyborczych dotyczące organizacji debaty kandydatów na prezydenta Warszawy. Po spotkaniu Sebastian Kaleta powiedział PAP, że „wszystkie sztaby zgodziły się na proponowane od kilku dni warunki”. Wyjaśnił, że debata ma się odbyć 12 października, o godz. 20.30 w kształcie zaproponowanym przez telewizje TVP, TVN i Polsat.

Sebastian Kaleta poinformował, że producentem sygnału ma być TVP, a pozostali nadawcy będą transmitować debatę.

Wyjaśnił, że kandydaci będą odpowiadać na te same pytania w cyklu sześciu rund, na odpowiedź będzie 45 sekund plus 30 sekund na ripostę.

Sebastian Kaleta zaznaczył, że po dwa pytania do kandydatów przygotują redakcję TVP, TVN, Polsatu.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl