Rzeszów: Koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”

W Rzeszowie odbywa się dziś koncert „Jednego Serca Jednego Ducha” – największy w Europie koncert muzyki chrześcijańskiej. Retransmisja wydarzenia od godz. 20.20 w Telewizji Trwam. [oglądaj

W rzeszowskim Parku Sybiraków o godz. 19.00 rozpoczął się koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”. Tysiące osób spotkało się wieczorem w uroczystość Bożego Ciała, by razem w śpiewie i tańcu wielbić Boga.

Wśród wykonawców są m.in. Jan Budziaszek, Lidia Pospieszalska, Tamara Przybysz, Piotr Jankowski. Piotr Baron, Daniel Pomorski oraz orkiestra i chór „Jednego Serca Jednego Ducha”.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Jednego Serca Jednego Ducha. Patronat honorowy objęli: biskup rzeszowski, prezydent miasta Rzeszowa, marszałek województwa podkarpackiego oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

 

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl