fot. PAP/Piotr Nowak

Rząd zainwestuje w rozbudowę infrastruktury sportowej

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział dalsze inwestycje w infrastrukturę m.in. dla młodych siatkarzy. Szef polskiego rządu spotkał się w Warszawie z przedstawicielami Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Nasi siatkarze odnoszą sukcesy. Premier Mateusz Morawiecki dziękował dziś wszystkim, którzy przyczyniają się do kolejnych zwycięstw Polaków.

– Ta radość, którą nam dają siatkarze, jest radością ogromną, bo to Polska sportowa budzą dumę u wszystkich Polaków. Bardzo się cieszę z tych ostatnich sukcesów, również polskich lekkoatletów na drużynowych Mistrzostwach Europy, teraz w Doha na Mistrzostwach Świata również bardzo ładny występ, medale. To ogromna radość dla całego polskiego społeczeństwa, więc na pewno będziemy dalej inwestować w infrastrukturę dla młodych piłkarzy, siatkarzy, lekkoatletów, bo widać, że ten nasz program się sprawdza – powiedział szef rządu.

A dziś Polska wygrała w Hiroszimie z Rosją 3:1 w meczu 6. kolejki Pucharu Świata siatkarzy. To piąte zwycięstwo biało-czerwonych w imprezie. Jutro rywalem biało-czerwonych będzie Egipt.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl