fot. Tomasz Strąg

Rozwój epidemii niemal wstrzymał ruch pielgrzymkowy

Rozwój epidemii niemal wstrzymał ruch pielgrzymkowy. W odpowiedzi Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach przygotowało specjalną kawę. Poprzez jej zakup można wesprzeć funkcjonowanie tego szczególnego miejsca.

80 proc. mniej pielgrzymów przybywa do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach w porównaniu z rokiem ubiegłym. Dlatego pracownicy tego miejsca szukają nowych pomysłów. Teraz proponują pielgrzymom kawę z Łagiewnik – mówi ks. Mateusz Wyrobkiewicz z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

– Ta kawa to szczególny projekt, bo jest to kawa, która została przygotowana specjalnie dla Sanktuarium w Łagiewnikach. Kawa sprowadzana z Wietnamu, wypalona w Krakowie. Bardzo delikatna, subtelna w swoim smaku. Kawa, którą ciężko znaleźć gdziekolwiek indziej – podkreśla ks. Mateusz Wyrobkiewicz.

Kawa jest pakowana w dwóch wersjach: 250 gramowa lub pół kilogramowa. Jest możliwość otrzymania kawy zmielonej lub w ziarnach.

– Jest pakowana w ekologiczne paczki, które specjalnie są wytwarzane dla sanktuarium. Każda paczka jest ręcznie opieczętowywana logo sanktuarium, logo naszej kawy z Łagiewnik i informacjami o tym, kiedy kawa została wypalona – zaznacza duchowny.  

Kawę z Łagiewnik można nabyć w nowym punkcie, który funkcjonuje przy Domu Duszpasterskim na terenie Sanktuarium, poprzez stronę internetową lub telefonicznie dzwoniąc do punktu informacyjnego. [czytaj więcej]

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl