RMF: Śmierć dwojga młodych ludzi na Lubelszczyźnie; możliwe zatrucie dopalaczami

Zwłoki dwojga młodych osób: 17-letniej dziewczyny i 22-letniego mężczyzny znaleziono w Biskupicach na Lubelszczyźnie. Prokuratura nie wyklucza zatrucia dopalaczami – podaje RMF 24.

Jak podaje portal, ciała odnalazł wuj, który poszedł do mieszkania sprawdzić, dlaczego nastolatka nie daje od kilku dni znaku życia. Prokuratura nie wyklucza zatrucia dopalaczami.

Wstępne oględziny nie wskazują na to, żeby para została zamordowana. Na pewno wiadomo, że zmarli 2-3 dni wcześniej, niż odnaleziono ich zwłoki.

RMF 24 podaje, że śledczy pobrali materiał do badań toksykologicznych, żeby sprawdzić, czy nie byli pod wpływem działania narkotyków i dopalaczy. Na wyniki trzeba będzie poczekać kilka dni. W środę odbędzie się sekcja zwłok.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl