fot. pixabay.com

Reuters: Francja od kwietnia wprowadzi obniżkę cen paliw

Premier Francji Jean Castex zapowiedział w wywiadzie dla „Le Parisien” zapowiedział wprowadzenie od kwietnia obniżki cen paliw w wysokości 0,15 euro na litrze – podał w sobotę Reuters.

Jak powiedział premier Francji Jean Castex w wywiadzie dla „Le Parisien”, Francja wprowadzi obniżkę na paliwo do transportu w wysokości 0,15 euro na litr, aby obniżyć rosnące ceny na stacjach – podał w sobotę Rueters.

Agencja poinformowała także, że obniżka zostanie wprowadzona od początku kwietnia na 4 miesięcy i że koszt tej operacji szacowany jest na 2 mld euro.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl