fot. youtube.com/GadowskiTV

Red. W. Gadowski: 5 lat przed wybuchem pandemii chińskie władze i chińscy wojskowi wymieniali notatki, w których otwarcie potwierdzano manipulacje genetyczne przy koronawirusach

Australijska dziennikarka Sharri Markson stwierdziła – pokazując na to dowody w postaci notatek wewnętrznych krążących w obiegu chińskiego rządu i Komunistycznej Partii Chin – że SARS-CoV-2 może być bronią biologiczną celowo przygotowaną przez komunistyczną armię Chin. Te notatki pochodzą sprzed 6 lat. 5 lat przed wybuchem pandemii chińskie władze i chińscy wojskowi wymieniali notatki, w których otwarcie potwierdzano manipulacje genetyczne przy koronawirusach – wskazał Witold Gadowski w „Komentarzu Tygodnia”, przywołując relacje zagranicznych mediów na temat pandemii. 

Witold Gadowski przedstawił widzom „Komentarza Tygodnia” informacje opublikowane przez australijską dziennikarkę Sharri Markson w sprawie pochodzenia SARS-CoV-2. Ukazała ona dokumenty mające potwierdzać teorię o stworzeniu broni biologicznej przez Chiny.

– Sharri Markson stwierdziła – pokazując na to dowody w postaci notatek wewnętrznych krążących w obiegu chińskiego rządu i Komunistycznej Partii Chin – że SARS-CoV-2 może być bronią biologiczną celowo przygotowaną przez komunistyczną armię Chin. W ustaleniach pani Marksom czytamy: „Nienaturalnie pochodzący SARS i nowe gatunki wirusów stworzonych przez człowieka jako genetyczna broń biologiczna”. Te notatki pochodzą sprzed 6 lat. 5 lat przed wybuchem pandemii chińskie władze i chińscy wojskowi wymieniali notatki, w których otwarcie potwierdzano manipulacje genetyczne przy koronawirusach tak, aby stworzyć broń biologiczną opartą na koronawirusach – mówił redaktor.

– To już nie są moje doniesienia, które cytowałem z amerykańskich laboratoriów, gdzie szanujący się naukowcy informowali mnie o mechanizmie „gain of function” jako mechanizmie wbudowanym ręką człowieka w łańcuch genetyczny SARS-CoV-2. Tym razem mamy potwierdzenie w materiałach pani Markson, które zrobiły już wrzawę na całym świecie, ale nie w Polsce. W polskich mediach cicho sza na ten temat. Ten materiał potwierdza, że świat mógł zostać zaatakowany bronią biologiczną opartą na koronawirusach. Sharri Markson twardo obstaje przy swoich ustaleniach pokazując źródłowe notatki i ludzi, którzy za to odpowiadają – dodał Witold Gadowski.

Autor „Komentarza Tygodnia” wskazał, że jeśli doniesienia australijskiej dziennikarz się potwierdzi, finał tej sprawy „musi być radykalny”.

– Świat został obezwładniony i okradziony, a zatem jest to III wojna światowa. Prowadzona innymi środkami, innymi sposobami, ale jest to wojna, którą wydała światu Komunistyczna Partia Chin. Który rząd będzie teraz na tyle odważny, aby domagać się odszkodowań? – pytał.   

Pojawia się także pytanie, kto najbardziej zyskuje, a kto traci na „zatrzymywaniu” panującej pandemii.

– Zyskują „kartele” farmaceutyczne. Oczywiście to słowo jest analogiczne do karteli narkotykowych, z tą różnicą, że kartele farmaceutyczne działają ponad prawem, podczas gdy kartele narkotykowe działają poniżej prawa. Kto nam bardziej zagraża? Kto jest większym przestępcą? I oto świeża informacja: koncern Pfizer, mający siedzibę w środkowej Holandii, w 2021 r. planuje zarobić w Europie 21 mld euro. Ile Pfizer zapłaci od tego podatku? Zero. Dlaczego? Wykorzystuje holenderskie prawo, żeby w ogóle nie płacić podatków w Europie – wskazał publicysta. 

Witold Gadowski odniósł się także do przyjęcia przez polski rząd Unijnego Funduszu Odbudowy.

– Całkowicie skapitulowaliśmy przed projektem Altiero Spinellego tworzenia dużego molocha pod nazwą „Związek Socjalistycznych Republik Europejskich”. Najpierw zawiedli nas głosując w Parlamencie Europejskim za wprowadzeniem paszportów covidowych, a teraz zawiedli nas pokazując znak „V”, kiedy razem z Lewicą przegłosowali „piękny program 770 mld zł dla Polski”. Poszukajcie Państwo wyliczeń, zobaczycie ile naprawdę jest dla Polski; że ten mechanizm jest powiązany z mechanizmem przestrzegania praworządności, który będzie skutkował m.in. tym, że „małżeństwa homoseksualne” usankcjonowane w Holandii będą mogły z przysposobionymi dziećmi korzystać z praw w Polsce. Nie będziemy mieli na to żadnego wpływu, ponieważ właśnie powstaje ogólnoeuropejski socjalistyczny moloch z własnym rządem, z własnym budżetem, na który będziemy się składać w postaci obowiązkowych podatków – ocenił dziennikarz.

Autor „Komentarza Tygodnia” przytoczył wiele zagranicznych informacji  dotyczących szczepień przeciwko koronawirusowi oraz ich następstw.

– W Europie mamy już prawie 20 tys. przypadków chorób oczu po przyjęciu szczepionek. 300 osób straciło wzrok. Ogromna ilość przypadków rejestrowana jest także w Stanach Zjednoczonych [czytaj więcej]. 5 maja firma Moderna poinformowała, że trzecia dawka szczepionki będzie wzmacniała odporność przeciwko mutacjom koronawirusa z RPA i Brazylii. A z Burkina Faso, Grenlandii i Kambodży? Na to będą następne dawki. Każda dawka to miliardy szczepionek niepodawanych za darmo. Do dziś polski rząd nie przedstawił informacji nt. kosztów zakupu szczepionek, podmiotów, od których Polska kupowała szczepionki i osób, które na tym zarobiły – powiedział Witold Gadowski.

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl