fot. twitter.com/MSWiA_GOV_PL

RCB: W poniedziałek z powodu wychłodzenia zmarły dwie osoby

W poniedziałek z powodu wychłodzenia zmarły dwie osoby. Od 1 listopada z tego powodu straciło życie 62 osoby – poinformowało we wtorek Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.

„Obie osoby, które zmarły w poniedziałek, to mężczyźni. Pierwszy miał 59-lat, zmarł we Wrocławiu. Druga ofiara to 31-latek z Krakowa; jego zwłoki znaleziono w altanie na działce” – poinformował PAP Grzegorz Miedziak z RCB.

„Pamiętajmy, że zima to trudny czas dla naszych organizmów. Dlatego nie bądźmy obojętni wobec osób potrzebujących pomocy. W razie czego dzwońmy na numer 112” – zaapelowało RCB na Twitterze.

„Ubieraj się stosowanie do pogody, reaguj na potrzebujących pomocy, nie rozgrzewaj się alkoholem, zadbaj o zwierzęta” – przypomniało RCB.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl