fot. https://twitter.com/Lubuska_Policja

RCB: w piątek utonęły trzy osoby

W piątek utonęły trzy osoby – przekazało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Od 1 kwietnia Komenda Główna Policji odnotowała 251 zgonów w wyniku utonięcia.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa poinformowało w swoim raporcie dobowym, że do zdarzeń doszło w miejscowościach Biskupice (województwo małopolskie), Jaśkowice Legnickie (województwo dolnośląskie) i w Poznaniu (województwo wielkopolskie).

Od 1 kwietnia Komenda Główna Policji odnotowała 251 zgonów w wyniku utonięcia.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przypomina, żeby pływać tylko w wyznaczonych miejscach, nigdy nie wchodzić do wody po alkoholu lub środkach odurzających, a także, aby wkładać kapok będąc na łódce, kajaku bądź rowerze wodnym.

RCB przestrzega, by nie skakać do wody w nieznanych miejscach, nie wbiegać rozgrzanym do wody, nie wypływać na materacu daleko od brzegu, nie wchodzić do wody bezpośrednio po posiłku, a także stosować się do poleceń ratownika.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl