fot. pixabay.com

Radom: 20-latka zaproponowała policjantom marihuanę w zamian za podwiezienie do domu

Za posiadanie środków odurzających odpowie 20-latka z podradomskich Pionek (Mazowieckie), która zaproponowała marihuanę za podwiezienie do domu przypadkowo spotkanym mężczyznom. Młoda kobieta nie wiedziała, że propozycję składa policyjnym wywiadowcom.

Jak poinformowała w czwartek Justyna Leszczyńska z radomskiej policji, do zdarzenia doszło kilka dni temu w okolicy dworca PKP w Radomiu.

Młoda kobieta zaczepiła dwóch mężczyzn i poprosiła o podwiezienie do odległych o blisko 30 km Pionek. W ramach odwdzięczenia się za transport zaproponowała, że podzieli się z nimi środkami odurzającymi.

„20-latka nie podejrzewała, że przypadkowi mężczyźni, których poprosiła o przysługę to policyjni >>wywiadowcy<< z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego KMP w Radomiu” – przekazała Leszczyńska.

20-latka została zatrzymana. Miała przy sobie marihuanę. Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl