Prokuratura w Warszawie: W mieszkaniu przy ul. Kłobuckiej wybuchł akumulator hulajnogi

Przyczyną wybuchu, do którego doszło na początku czerwca w mieszkaniu przy ul. Kłobuckiej na Ursynowie, była awaria akumulatora elektrycznej hulajnogi – przekazała prokurator Mirosława Chyr, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Jak poinformowała rzecznik prokuratury, hulajnoga była przechowywana w mieszkaniu.

W sobotę, 6 czerwca, ok. godz. 8.00 doszło do wybuchu w mieszkaniu na drugim piętrze przy ul. Kłobuckiej 18. W wypadku nikt nie ucierpiał, jednak lokal został w znacznym stopniu zniszczony – siła wybuchu wyłamała framugi okien, uszkodziła barierę balkonu oraz elewację budynku. Doszło też do niewielkiego pożaru, który został szybko ugaszony przez strażaków.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl