fot. PAP/EPA

Prezydent USA D. Trump zapowiedział przyjazd do Polski

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump we wtorek zapowiedział, że złoży wizytę w Polsce. „Nie mogę się doczekać” – powiedział dziennikarzom w Białym Domu, dodając, że oba kraje łączą świetne relacje.

„Nie mogę się doczekać (tej wizyty). Lubię ten naród” – powiedział amerykański prezydent. Podkreślił, że strona polska wystosowała dla niego zaproszenie.

Trump nie wykluczył, że odwiedzi również Danię.

Wcześniej we wtorek szef gabinetu prezydenta RP Krzysztof Szczerski poinformował, że Trump złoży wizytę w Polsce w dniach 31 sierpnia-2 września oraz że 1 września weźmie udział w obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

PAP/RIRM/TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl