fot. flickr.com

Katowice: Policja poszukuje sprawców napadu na lombard

Policja poszukuje dwóch sprawców czerwcowego napadu na lombard w Katowicach. We wtorek na stronie internetowej śląskiej policji opublikowano nagrania z monitoringu, na których widać, jak zamaskowani mężczyźni wpadają do placówki z nożem i miotaczem gazu.

Napastnicy sterroryzowali pracownika lombardu, żądając wydania pieniędzy oraz zastawionych przedmiotów. Zrabowane pieniądze, biżuterię i zegarki spakowali do torby i uciekli. W chwili zdarzenia w lombardzie był jedynie pracownik, który nie odniósł obrażeń.

Zdjęcia z monitoringu udostępnione zostały na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Katowicach oraz śląskiej komendy wojewódzkiej: https://bit.ly/2ZutFVP.

Posiadający informacje na temat napadu z 19 czerwca lub przestępców, których wizerunki zarejestrowały kamery, są proszeni o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 32 200 20 00 w godzinach od 8.00 do 15.00, 32 200 25 55 całodobowo lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można też przekazać na adres e-mail: [email protected] lub [email protected]. Policja gwarantuje informatorom anonimowość.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl