fot. prezydent.pl

Prezydent gratulował w Zabrzu sukcesu śląskim rzemieślnikom

Gratuluję stworzenia 30 tys. miejsc pracy i wielu sukcesów – mówił w sobotę prezydent Andrzej Duda podczas Wielkiej Gali Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Zabrzu.

Prezydent dziękował za „codzienny wysiłek i codzienną pracę”, zaznaczając, że niektórzy z obecnych budują swoje firmy na poziomie Europy Zachodniej. Andrzej Duda dodał, że życzy wszystkim, aby Polska dobrze się rozwijała i dzięki prowadzonej polityce stawała się coraz bardziej przyjazna przedsiębiorcom.

Jak mówił, „staramy się ułatwić życie młodym ludziom” i zmniejszać obciążenia, które bardzo często stanowią barierę dla stworzenia własnej firmy. Podkreślał też, że cieszy go to, że więcej młodych ludzi kształci się dzisiaj w systemie szkolnictwa zawodowego niż ogólnokształcącego.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl