fot. PAP/Tomasz Gzell

Prezes PKN Orlen: Jesteśmy w najtrudniejszej fazie rozmów o fuzji z Lotosem

Jesteśmy w najtrudniejszej fazie rozmów o fuzji z Lotosem; robimy wszystko, żeby proces się powiódł i żeby decyzja KE była pozytywna – powiedział w poniedziałek dziennikarzom prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

 „Pewne rzeczy z Komisją zostały omówione, pewne warunki przedstawiliśmy. Wniosek złożyliśmy, żebyśmy wiecznie nie byli w fazie prenotyfikacji, tylko żeby liczyły się już terminy, wynikające z przepisów prawa” – podkreślił prezes PKN Orlen.

„Robimy wszystko, żeby ten proces się powiódł. Zawsze jest ryzyko. Jeżeli Komisja wydaje decyzję, to zawsze należy się liczyć z tym, że będzie to decyzja negatywna. Robimy wszystko, żeby była pozytywna. Widzimy wszelkie możliwe argumenty, żeby ta decyzja była pozytywna” – powiedział Daniel Obajtek.

Jak podkreślał prezes Orlenu, nigdy nie powiedział, że przy takim procesie jak fuzja, nie ma trudności.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl