fot. Autorstwa Nieznany nieznany, kolor: old photos in color - T.Bór Komorowski "Armia podziemna" Warsaw 1990, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=29744046

Prezentacja siatek edukacyjnych z rotmistrzem Witoldem Pileckim w Warszawie – od 9 maja

W tym roku 13 maja mija 120. rocznica urodzin rtm. Witolda Pileckiego. Z tej okazji Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Warszawie przygotowało specjalne siatki edukacyjne z wizerunkiem Witolda Pileckiego, które od 9 maja prezentowane będą na budynku Prokuratury Regionalnej w Warszawie.

„Maj jest miesiącem, w którym pamiętamy szczególnie o rotmistrzu Witoldzie Pileckim. W tym roku 13 maja mija 120. rocznica jego urodzin – natomiast 25 maja przypada 73. rocznica śmierci Rotmistrza” – napisała asystent prasowy Oddziału IPN w Warszawie Iwona Spałek.

Jak wyjaśniła, „z tej okazji Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Warszawie przygotowało specjalne siatki edukacyjne z wizerunkiem Witolda Pileckiego, które od 9 maja prezentowane będą na budynku Prokuratury Regionalnej w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu 25”.

PAP

drukuj