fot. Autorstwa Nieznany nieznany, kolor: old photos in color - T.Bór Komorowski "Armia podziemna" Warsaw 1990, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=29744046

Prezentacja siatek edukacyjnych z rotmistrzem Witoldem Pileckim w Warszawie – od 9 maja

W tym roku 13 maja mija 120. rocznica urodzin rtm. Witolda Pileckiego. Z tej okazji Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Warszawie przygotowało specjalne siatki edukacyjne z wizerunkiem Witolda Pileckiego, które od 9 maja prezentowane będą na budynku Prokuratury Regionalnej w Warszawie.

„Maj jest miesiącem, w którym pamiętamy szczególnie o rotmistrzu Witoldzie Pileckim. W tym roku 13 maja mija 120. rocznica jego urodzin – natomiast 25 maja przypada 73. rocznica śmierci Rotmistrza” – napisała asystent prasowy Oddziału IPN w Warszawie Iwona Spałek.

Jak wyjaśniła, „z tej okazji Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Warszawie przygotowało specjalne siatki edukacyjne z wizerunkiem Witolda Pileckiego, które od 9 maja prezentowane będą na budynku Prokuratury Regionalnej w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu 25”.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl