fot. https://www.facebook.com/MorawieckiPL

Premier w Dniu Ojca: Ojcostwo jest powodem do dumy

Ojcostwo jest powodem do dumy; odpowiedzialność za rodzinę to podstawowe zadanie każdego mężczyzny – napisał premier Mateusz Morawiecki na Facebooku w Dniu Ojca. Szef rządu zamieścił też zdjęcia z rodzinnego albumu ze swoimi dziećmi.

23 czerwca obchodzony jest Dzień Ojca.

Premier w swoim wpisie na Facebooku określił odpowiedzialność za rodzinę za „podstawowe zadanie każdego mężczyzny”.

„Odpowiedzialność za rodzinę to podstawowe zadanie każdego mężczyzny. Bycie ojcem jest olbrzymim wyzwaniem. Stajemy się mentorami naszych dzieci, uczymy poznawać świat, pokazywać, co jest dobre, a co złe. Ojcostwo jest powodem dumy. Jesteśmy też lepsi wobec świata, a i świat w naszych oczach staje się nam bardziej przyjazny” – napisał premier.

„My, Ojcowie, dzisiaj obchodzimy święto. W takich chwilach przypominam sobie moje kontakty z ojcem, który uczył mnie jeździć na rowerku, wspinać po drzewach, ku utrapieniu mamy, a potem stał się przewodnikiem intelektualnym w rozmowach i dyskusjach. I za to wszystko, dziękuję Ci tato” – dodał Mateusz Morawiecki.

Szef rządu zamieścił też pod wpisem kilka zdjęć z rodzinnego albumu ze swoimi dziećmi.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl