fot. PAP/Radek Pietruszka

Premier M. Morawiecki: Prosimy o przekazanie stadionu „Skry” w Warszawie. Chcemy wykonać jego remont za prezydenta R. Trzaskowskiego

Premier Mateusz Morawiecki zwrócił się do władz Warszawy o przekazanie stadionu „Skry”. Sportowy obiekt miałby zostać wyremontowany przez władze centralne. Gruntowny remont stadionu lekkoatletycznego zapowiadał Rafał Trzaskowski. Do dziś jednak straszy on swoim wyglądem.

Szef rządu w towarzystwie sportowców odwiedził obiekt. Jak powiedział, stadion-widmo to kolejny symbol nieudolności i niespełnionych obietnic Rafała Trzaskowskiego.

Dodał, że takich miejsc, które popadają w ruinę, jest więcej. Wymienił m.in. klub w Parku Skaryszewskim czy słynną Polonię Warszawa.

– Do dwóch imion Rafała Trzaskowskiego – „lenistwo” i „kłamstwo” – trzeba dodać imię „nieudolność, niezdolność do realizacji podstawowych obietnic”. Nieudolność, którą pokazał przy „zarządzaniu” katastrofą ekologiczną „Czajka”; brak wypłat dla ofiar mafii reprywatyzacyjnych w Warszawie. Chcemy wykonać remont za Rafała Trzaskowskiego i wykonamy go, jeżeli tylko miasto stołeczne przekaże ten piękny stadion, stadion z tradycjami, który był dumą polskich sportowców – zobowiązał się premier Mateusz Morawiecki.

Na stadionie „Skry” w Warszawie trenowali m.in. Irena Szewińska, Władysław Kozakiewicz czy jeszcze niedawno Anita Włodarczyk.

RIRM/TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl