
Rządzący atakują prezydenta Karola Nawrockiego za to, że stanął na straży prawa w sporze o sędziów Trybunału Konstytucyjnego
Kancelaria Sejmu uderza w prezydenta po tym, jak nie odebrał ślubowania od wszystkich wybranych przez większość sejmową sędziów do Trybunału Konstytucyjnego. W piątek pojawiło się oświadczenie w tej sprawie. Kancelaria Sejmu utrzymuje w nim, że izba ,skutecznie wybrała sześcioro sędziów, a Karol Nawrocki nie odbierając ślubowania od części z nich, nadużywa władzy.











