
Wiceszef MON: Prowadzimy rozmowy z Pentagonem na temat zwiększenia zdolności amerykańskich w Polsce
Prowadzimy rozmowy z Pentagonem na temat zwiększenia zdolności amerykańskich w Polsce – powiedział dziś wiceszef MON, Paweł Zalewski. Pytany, czy żołnierze amerykańscy, którzy mają zostać wycofani z Niemiec, trafią do Polski, odparł, że „trzeba poczekać na decyzję Pentagonu”.











