fot. PAP/Artur Reszko

Politycy Prawa i Sprawiedliwości spotykają się z Polakami

Trwają spotkania wyborcze polityków Prawa i Sprawiedliwości z Polakami. W sobotę w Brojcach w powiecie gryfickim był europoseł Joachim Brudziński.

„Przyszłość to Polska” – pod takim hasłem odbywają się spotkania polityków Prawa i Sprawiedliwości z Polakami. To spotkania, dzięki którym powstanie program wyborczy partii.

Z mieszkańcami gminy Brojce rozmawiał europoseł Joachim Brudziński. Wskazał, że na Pomorzu Zachodnim, m.in. w Świdwinie i Białogardzie, oddane zostały w ostatnich latach nowoczesne komendy policji.

– Nasi poprzednicy z ponad 800 posterunków policji zdążyli w latach 2007-2015 zlikwidować ponad 400. My do dzisiaj odbudowaliśmy już 150 z tych, które zlikwidowali – mówił Joachim Brudziński.

Europoseł PiS przypomniał, że za czasów rządów Zjednoczonej Prawicy podejmowanych jest wiele kroków, by wzmocnić bezpieczeństwo naszego kraju. Jednym z nich jest modernizowanie polskiej armii. Na ten cel przeznaczono 137 mld złotych.

– Odtwarzamy jednostki wojskowe na wschód od Wisły, tam gdzie nasi oponenci te jednostki likwidowali. To jest bezpieczna granica polsko-białoruska, to są programy społeczne – zaakcentował polityk.

Na tym – jak podkreślał europoseł Joachim Brudziński – troska PiS o kwestie bezpieczeństwa się nie skończy.

– Chcę Państwu obiecać, że dopóki będziemy cieszyć się Waszym zaufaniem, dopóki będziemy u władzy, dopóki u władzy będzie PiS, dopóty będziemy o to bezpieczeństwo dbać od poziomu gminnego aż po poziom globalny, poziom ogólny – podsumował Joachim Brudziński.

W miniony weekend członkowie PiS odwiedzili również inne miasta, m.in. Kielce, Rzeszów, Namysłów, Katowice i Kozienice.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl