Politycy PiS kontynuują objazd po kraju

Politycy Prawa i Sprawiedliwości kontynuują swój objazd po Polsce. Według harmonogramu, dziś odwiedzą 12 województw.

Wicepremier Beata Szydło o godz. 13.00 spotka się z wyborcami w Morawicy w Małopolsce. Z kolei wicepremier, minister kultury Piotr Gliński o godz. 12.30 odwiedzi mieszkańców Wrześni w województwie wielkopolskim.

Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin spotka się z mieszkańcami powiatu biłgorajskiego, a minister edukacji Anna Zalewska uda się na Podlasie.

Spotkanie te zostały zapowiedziane przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego w czasie konwencji Zjednoczonej Prawicy w kwietniu. Ich celem ma być wsłuchanie się w głos społeczeństwa oraz przedstawienie propozycji dla poszczególnych regionów.

RIRM/Zuzanna Dąbrowska

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl