Policjanci uwolnili żonę biznesmena uprowadzoną dla okupu; sprawcy zatrzymani

Policyjna specgrupa doprowadziła do uwolnienia żony biznesmena, która została uprowadzona dla okupu; sprawcy zostali zatrzymani – dowiedziała się PAP w źródłach zbliżonych do Policji. Szczegóły akcji zostaną ujawnione o godz. 11 w Komendzie Głównej Policji.

„Chodzi o żonę biznesmena. To było bardzo poważne uprowadzenie i rekordowa kwota okupu. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców. Kobieta cała i zdrowa wróciła do domu” – powiedział PAP policjant znający sprawę.

Szczegóły zostaną ujawnione na konferencji prasowej o godz. 11.00 w Komendzie Głównej Policji z udziałem m.in. szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka, komendanta głównego policji nadinsp. Jarosława Szymczyka, szefa Centralnego Biura Śledczego Policji insp. Kamila Brachy oraz przedstawicieli Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl