fot. pixabay.com

Pogodnie i ciepło prawie w całym kraju

Jak powiedziała synoptyk IMGW Ewa Łapińska, będzie dziś dość pogodnie i ciepło prawie w całym kraju. Jedynie na północy i północnym wschodzie nastąpi stopniowy wzrost zachmurzenia. Lokalnie spadnie słaby, przelotny deszcz. Możliwe są też burze.

„Rano powinno być dość pogodnie, natomiast na krańcach północnych gdzieniegdzie może spaść przelotny deszcz” – powiedziała Ewa Łapińska.

Po południu – zgodnie z prognozą pogody synoptyk IMGW – na zachodzie i południu kraju powinno być słonecznie. Na północy i północnym wschodzie kraju nastąpi natomiast stopniowy wzrost zachmurzenia. Tam możliwe są lokalne słabe i przelotne deszcze oraz burze.

Prognoza synoptyczna Ewy Łapińskiej zakłada, że temperatura maksymalna będzie się wahać od 20 stopni Celsjusza nad morzem, 24 stopni na wschodzie do 26 st. C na południowym zachodzie.

Wieczorem zachmurzenie stopniowo będzie ustępowało – dodała synoptyk IMGW.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl