fot. https://twitter.com/podlaskaPolicja

Podlaskie: Policja zatrzymała kolejnego kuriera przewożącego migrantów

Obywatela Ukrainy przewożącego osoby, które nielegalnie przekroczyły granicę, zatrzymali dziś nad ranem policjanci w Podlaskiem. W aucie kuriera było pięciu pasażerów.

Jak poinformował zespół prasowy podlaskiej policji, do zatrzymania doszło dziś nad ranem w miejscowości Rzędziany.

Autem kierował Ukrainiec, przewoził pięciu obywateli Iraku, którzy nielegalnie przekroczyli granicę – podała policja. Poinformowała też, że migranci zostali przekazani Straży Granicznej.

Policja podaje, że od początku kryzysu migracyjnego policjanci zatrzymali 346 tzw. kurierów nielegalnych imigrantów, czyli osób podejrzanych o ich transport z obszaru przygranicznego w głąb Polski lub za zachodnią granicę. Osobom tym stawiane są zarzuty pomocnictwa przy nielegalnym przekraczaniu granicy z Białorusią.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl