fot. https://www.orlen.pl/pl/o-firmie/media/press-pack

PKN Orlen: w Trewirze działa już dziesiąta w Niemczach stacja paliw z szyldem Orlen

W Trewirze działa już dziesiąta w Niemczach stacja paliw z szyldem Orlen – podał w czwartek PKN Orlen w publikacji na Twitterze. Koncern przypomniał, że ma ponad 3 tys. stacji paliw w sześciu krajach Europy Środkowej. Zapowiedział, iż w ciągu kilku lat wszystkie będą funkcjonowały pod marką Orlen.

„Kolejna stacja w Niemczech działa już pod szyldem Orlen. Mamy ponad trzy tysiące stacji w sześciu krajach Europy Środkowej. W ciągu kilku lat wszystkie będą funkcjonowały pod marką Orlen” – ogłosił PKN Orlen w czwartek na Twitterze.

https://twitter.com/PKN_ORLEN/status/1638881840810344448

W zamieszczonym tam wraz z wpisem filmie koncern poinformował, że dziesiąta stacja w barwach Orlen została uruchomiona w Trewirze.

„Do 2030 roku zakończymy rebrandig wszystkich 587 stacji w Niemczech” – zapowiedział w spocie PKN Orlen.

Przypomniał zarazem, że większość tych placówek działa jeszcze pod marką Star – Orlen Group.

PKN Orlen zwrócił uwagę, że Grupa Orlen dysponuje obecnie w Niemczech 19. punktami ładowania samochodów elektrycznych i 2. punktami tankowania wodoru.

„Jesteśmy szóstą siecią (stacji paliw – PAP) w tym kraju” – podkreślił koncern w opublikowanym na Twitterze filmie.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl