PKN Orlen oficjalnym partnerem zespołu Williamsa w sezonie 2019 r.

PKN Orlen został oficjalnym partnerem zespołu Williamsa w przyszłorocznym sezonie F1, gdy w teamie tym występować będzie Robert Kubica – poinformowała w czwartek spółka na Twitterze.

„Z dumą informujemy, że PKN ORLEN został Oficjalnym Partnerem zespołu @WilliamsRacing na sezon 2019” – czytamy na Twitterze PKN Orlen.

O tym, że Kubica w przyszłym roku będzie startował w wyścigach F1 w barwach Williamsa, zakomunikowano w ubiegłym tygodniu na konferencji prasowej w Abu Zabi. Polak, który 7 grudnia skończy 34 lata, podkreślił, że jego powrót jest dowodem na to, iż nie ma rzeczy niemożliwych.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl