fot. PAP/Piotr Polak

PiS kontynuuje objazd po Polsce

Prawo i Sprawiedliwość kontynuuje swój objazd po Polsce. W niedzielę prezes partii Jarosław Kaczyński uda się do Zbuczyna na Mazowszu. Z kolei premier Mateusz Morawicki złoży wizytę w Ostrzeszowie w województwie wielkopolskim.

„Dobry czas dla Polski” – to hasło przyświeca rodzinnym piknikom organizowanym przez PiS. Cel to dialog z Polakami w rodzinnej atmosferze.

– Słuchać ludzi – czego jeszcze powinniśmy się dotknąć, jakich spraw podjąć się w najbliższych latach, jeśli wyborcy pozwolą nam sprawować rządy dalej – mówił wiceminister kultury Jarosław Sellin.

Objazd Prawa i Sprawiedliwości po kraju to część kampanii przed wyborami do parlamentu, które – zgodnie z decyzją prezydenta Andrzeja Dudy – odbędą się 13 października. „Jedynki” PiS-u zostały już zaprezentowane. Teraz przyszedł czas na poznanie kolejnych kandydatów partii do Sejmu i Senatu. Kompletne listy mamy poznać już niedługo. W przeciągu dwóch tygodni ma być gotowy także program wyborczy Prawa i Sprawiedliwości, którego prezentacja planowana jest wstępnie na 7 września podczas konwencji programowej w województwie lubelskim.

TV Trwam News/RIRM

drukuj