PGNiG odciąży Powstańców Warszawskich w opłatach za gaz

W ramach projektu „Rachunek wdzięczności” spółka PGNiG chce przeznaczyć do 900 zł rocznie na uregulowanie rachunków dla każdego żyjącego uczestnika Powstania Warszawskiego. W wielu przypadkach oznacza to całkowicie darmowe korzystanie z gazu.

Poza tym, ci z weteranów Powstania, którzy nie mają dostępu do sieci gazowej, będą mogli skorzystać z bezpłatnego przyłączenia.

Henryk Mucha, prezes zarządu PGNiG Obrót Detaliczny podkreślił, że geneza projektu jest związana z lokalizacją siedziby firmy.

– „Rachunek wdzięczności” PGNiG-u jest projektem, który swoją genezę ma w gruncie rzeczy w głównej siedzibie naszej spółki, która znajduje się na Woli. Na terenie gazowni warszawskiej, gdzie istnieje kluczowa lokalizacja naszej firmy – również toczyły się walki i ginęli Powstańcy Warszawscy. W związku z tym zrodził się tutaj pomysł, żeby w ten skromny sposób podziękować tym wszystkim fantastycznym ludziom za zaangażowanie. Tym samym chcemy spłacić olbrzymi dług wdzięczności, bo dzięki tym działaniom żyjemy w wolnej Polsce – zaznaczył Henryk Mucha.

Już od 17. października każdy Powstaniec lub wyznaczony pełnomocnik może zgłosić się do Biura Obsługi Klienta PGNiG. Można to będzie zrobić również telefonicznie oraz przez Internet. Do uzyskania wsparcia konieczny będzie jedynie dowód osobisty.

Projekt PGNiG „Rachunek wdzięczności” ruszy od 1 stycznia.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl