fot. prezydent.pl

Para prezydencka: Życzymy stałego doświadczania miłości w rodzinie

Życzymy, aby w rodzinie stale doświadczali Państwo miłości, zrozumienia, zaufania i bliskości – takie życzenia przekazała dziś para prezydencka Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin. To święto to dobry dzień, by ożywić rodzinne wspomnienia – ocenili.

Prezydent wraz z małżonką złożyli wszystkim polskim rodzinom życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin. Życzenia opublikowane zostały na stronie internetowej prezydenta.

„Życzymy, aby w rodzinie stale doświadczali Państwo miłości, zrozumienia, zaufania i bliskości. Aby wszystkie pokolenia – dziadków, rodziców i dzieci – łączyły serdeczne, trwałe więzy. Aby mogli Państwo spędzać ze sobą więcej czasu. Aby jak najczęściej dzielili się dobrymi wiadomościami i razem świętowali sukcesy” – napisała para prezydencka.

Zdaniem prezydenta i pierwszej damy, dzisiejsze święto to dobry dzień, by ożywić rodzinne wspomnienia. Para prezydencka zachęciła, by sięgnąć do listów i pamiątek, przejrzeć albumy ze starymi fotografiami, a także wybrać najpiękniejsze, najcenniejsze zdjęcia i filmy, które zrobiliśmy naszymi telefonami i przesłać je krewnym; zachęciła też do spotkań z dalszą rodziną: dziadkami, pradziadkami i prapradziadkami.

Para prezydencka przypomniała w swoich życzeniach o zbliżającym się Dniu Matki oraz Dniu Ojca.

„Przecież mówiąc <<rodzina>>, to o nich myślimy najczęściej. Okażmy im naszą pamięć, nasze uczucia” – zaznaczyła para prezydencka.

15 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Rodzin.

RIRM

drukuj