fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP

Para Prezydencka: Polskie Boże Narodzenie to głębia treści duchowych, ale też wielobarwne bogactwo tradycji i zwyczajów, kolęd, świątecznych ozdób i potraw. Strzegąc tego skarbu, wciąż na nowo odkrywamy piękno tego, co nas łączy, co czyni nas wspólnotą

Polskie Boże Narodzenie to głębia treści duchowych, ale też wielobarwne bogactwo tradycji i zwyczajów, kolęd, świątecznych ozdób i potraw. Strzegąc tego skarbu, wciąż na nowo odkrywamy piękno tego, co nas łączy, co czyni nas wspólnotą. Niech ci z nas, którzy są w potrzebie, otrzymają w te święta prawdziwą pomoc. Wspierając różnego rodzaju inicjatywy dobroczynne, możemy doświadczyć niezwykłej radości dawania i realnie zmieniać świat na lepsze. Szczególnie pozdrawiamy tych z Państwa, którzy dzisiaj pracują, dyżurują lub pełnią służbę. Dzięki Państwu Boże Narodzenie jest dla nas porą spokoju, bezpieczeństwa i wytchnienia – powiedziała polska Para Prezydencka w życzeniach złożonych z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=g4Z2kcDUr0I

Prezydent Andrzej Duda wraz z Pierwszą Damą, Agatą Kornhauser-Dudą, złożyli rodakom życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Para Prezydencka zauważyła, iż symbolem Wigilii Bożego Narodzenia jest opłatek, którym przełamujemy się, kiedy składamy sobie życzenia.

„To samo wyrażają świąteczne upominki i tradycyjne dodatkowe nakrycie na wigilijnym stole – przeznaczone dla niespodziewanego gościa. Niech ta świąteczna atmosfera wzajemnej życzliwości i serdecznej bliskości towarzyszy Państwu przez cały rok” – podkreślił prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką.

Polskie Boże Narodzenie to głębia treści duchowych, ale też wielobarwne bogactwo tradycji i zwyczajów, kolęd, świątecznych ozdób i potraw. Strzegąc tego skarbu, wciąż na nowo odkrywamy piękno tego, co nas łączy, co czyni nas wspólnotą. Niech ci z nas, którzy są w potrzebie, otrzymają w te święta prawdziwą pomoc. Wspierając różnego rodzaju inicjatywy dobroczynne, możemy doświadczyć niezwykłej radości dawania i realnie zmieniać świat na lepsze. Szczególnie pozdrawiamy tych z Państwa, którzy dzisiaj pracują, dyżurują lub pełnią służbę. Dzięki Państwu Boże Narodzenie jest dla nas porą spokoju, bezpieczeństwa i wytchnienia” – dodała polska Para Prezydencka.

Wszystkim Państwu – kontynuował prezydent RP z Pierwszą Damą – przekazujemy nasze najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia, rodzinnego szczęścia, pokoju, bezpieczeństwa i dostatku.

„Niech nadchodzący rok przyniesie Państwu spełnienie marzeń i nowe sukcesy zawodowe – ale przede wszystkim wiele miłych chwil w gronie najbliższych i przyjaciół. Boże Narodzenie to święto spełnionej nadziei. Życzymy Państwu i Państwa bliskim pomyślnej realizacji wszelkich planów i zamierzeń oraz wielu okazji do radosnego, wspólnego świętowania. Błogosławionych Świąt! Wesołych Świąt! Wszystkiego dobrego!” – podsumowała Para Prezydencka.

prezydent.pl/radiomaryja.pl

drukuj