fot. YouTube

Ostatni spot wyborczy Andrzeja Dudy

Sztab Andrzeja Dudy zaprezentował nowy i ostatni spot wyborczy. Kandydat PiS- u na prezydenta występuje w nim z pozytywnym przesłaniem dot. dobrej zmiany. Wykorzystane zostały fragmenty z jego wystąpień oraz jego córki i żony, które padły m.in. podczas konwencji wyborczych.

Poseł Beata Szydło, szefowa sztabu Andrzeja Dudy, powiedziała, że ten spot i to, co zostało powiedziane to najlepszy komentarz do tego, co mówi dziś sztab Bronisława Komorowskiego.

– Myślę, że ten festiwal kłamstw, pomówień i oszczerstw wynika tylko z jednego – z przerażenia, ze strachu i braku pomysłu na to, co powiedzieć Polakom, jakie dać odpowiedzi na to, że dzisiaj Polakom źle się żyje i chcą dobrej zmiany. Mamy do powiedzenia tyle, ile jest w tym spocie – chcemy dobrej Polski, chcemy dobrej zmiany, chcemy żeby w Polsce wszyscy Polacy czuli się bezpiecznie i godnie żyli. Chcemy Polski uczciwej i nie chcemy polityków, którzy rozumieją swoją misję tylko i wyłącznie jako rzucanie kalumnii i oszczerstw – powiedziała poseł Beata Szydło.

W ramach kampanii Andrzej Duda napisał listy do mieszkańców polskiej wsi oraz do mieszkańców Śląska. Chce w ten sposób odkłamać, to co zarzucał mu Bronisław Komorowski podczas I debaty telewizyjnej w sprawach ważnych dla obu grup. [więcej]

Dziś planowana jest kolejna debata przed II turą wyborów prezydenckich. Andrzej Duda i Bronisław Komorowski spotkają się w TVN-ie.

RIRM

 

drukuj