By Marcin Białek - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=16823300

Będzie spotkanie prezydenta A. Dudy z R. Trzaskowskim?

W ostatnim tygodniu lipca może wreszcie dojść do spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z Rafałem Trzaskowskim. Ostateczny termin ma wyznaczyć otoczenie głowy państwa.

Prezydent Andrzej Duda podczas wieczoru wyborczego 12 lipca zaprosił Rafała Trzaskowskiego na spotkanie do Pałacu Prezydenckiego. Do spotkania miało dojść jeszcze tego samego wieczoru. Prezydent Warszawy nie pojawił się wówczas w Pałacu. Mówił, że ze spotkaniem należy poczekać do ogłoszenia oficjalnych wyników wyborów. Jednak także wtedy do rozmów nie doszło.

Kandydat Koalicji Obywatelskiej zdążył już nakreślić plan tworzenia nowego obywatelskiego ruchu. Z prezydentem chciał rozmawiać, ale nie wskazywał na konkretny termin.

Z medialnych doniesień wynika, że otoczenie prezydenta Andrzeja Dudy proponowało spotkanie w najbliższym tygodniu, ale Rafał Trzaskowski będzie w tym czasie przebywał na urlopie. Stąd obie strony ustaliły, że do spotkania Trzaskowskiego z Dudą dojdzie między 27 a 31 lipca. Taki termin przewiduje najnowsza propozycja.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl