fot. PAP/Paweł Supernak

Orlen zamierza jeszcze mocniej inwestować w sport

W siedzibie PKN Orlen odbyło się dziś sportowe podsumowanie roku. W wydarzeniu uczestniczyło około 300 sportowców, których sponsoruje koncern.

Podczas spotkania szef Orlenu, Daniel Obajtek, mówił, że kierowana przez niego firma inwestuje już w 11 związków sportowych oraz dwa komitety: olimpijski i paraolimpijski. Łącznie koncern ma podpisanych 100 indywidualnych umów.

Prezes PKN Orlen przekazał, że w tym roku po fuzjach jego koncern zaczął sponsorować kolejne sporty. Są to sporty zimowe, motosport i piłka ręczna. Firmie przybyło też wiele indywidualnych umów ze sportowcami.

– We wszystkich umowach, które negocjowaliśmy, które przedłużaliśmy, przede wszystkim zwracaliśmy uwagę na dzieci i młodzież. Na sport trzeba patrzeć krótkoterminowo, średnioterminowo i długoterminowo. Tak samo w biznesie: krótko-, długo- i średnioterminowo. Wtedy będziemy mieć ciągłość sukcesów – zwrócił uwagę Daniel Obajtek.

Zapowiedział, że jego spółka będzie jeszcze bardziej inwestować w sport, bowiem – jak wskazał – sport buduje rozpoznawalność koncernu na świecie.

PKN Orlen dociera w tej chwili do ponad stu milionów klientów w Europie. Jego prezes powiedział, że m.in. dzięki zaangażowaniu w sport rozpoznawalność koncernu w Czechach wzrosła z 10 do około 40 procent.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl